Kosmetologia holistyczna w Angel Clinic

Na przestrzeni ostatnich lat zaobserwowaliśmy ogromne zmiany zachodzące w świecie kosmetologii. Nowoczesna aparatura, rozwój badań oraz dostępność różnorodnych preparatów zabiegowych sprawiły, że kosmetologia stała się dziedziną interdyscyplinarną. 

Samopoczucie, stan zdrowia, sposób odżywiania, a nawet rytm dnia wpływa na to, jak wyglądamy i przede wszystkim na to…jak się czujemy. 

Tworząc Angel Clinic od razu wiedzieliśmy, że chcemy zbudować miejsce, w którym to właśnie Ty i Twoje potrzeby będą naszym priorytetem. Miejsce, w którym nie tylko zyskasz lepszy wygląd, ale też wreszcie poczujesz się najlepszą wersją siebie… we własnym ciele. 

Między innymi dlatego, każdy nasz specjalista pracuje w duchu kosmetologii i medycyny holistycznej. 

Kompleksowe podejście, uwzględniające Twój stan zdrowia, samopoczucia oraz sposób odżywiania pozawala nam na stworzenie idealnie dopasowanej terapii holistycznej. 

Cały zespół kosmetologów stale podnosi swoje kwalifikacje, aby jak najlepiej diagnozować każdego pacjenta i tworzyć terapię dopasowaną do indywidualnych potrzeb. W Angel Clinic stawiamy na nowoczesne rozwiązania, dlatego nasi kosmetolodzy pracują na najnowszym sprzęcie do analizy stanu skóry- Observ 520x. W trakcie komputerowej analizy skóry, ocenie poddawane zostają głębsze warstwy skóry. Cały proces trwa zaledwie kilka minut, jednak dane które jesteśmy w stanie zebrać stanowią nieocenione źródło wiedzy dla zaplanowania właściwej, indywidualnej terapii. Kosmetolog ocenia teksturę skóry, naczynia krwionośne, występowanie zmian pigmentacyjnych. Ponadto zostaje wykonana dokumentacja zdjęciowa, aż w 8 rodzajach oświetlenia. 

Wiemy, że postawienie odpowiedniej diagnozy przyczyni się do skuteczności oraz tempa terapii. Dlatego konsultacja holistyczna w Angel Clinic przeprowadzana jest przez kosmetologa, który dokonuje komputerowej analizy skóry, ale też zbiera dane dotyczące Twojego aktualnego stanu zdrowia, analizuje wyniki badań, dotychczasową dietę oraz pielęgnację domową. 

A to właśnie te czynniki bezpośrednio wpływają na Twoją skórę. Śmiało i z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że podchodząc holistycznie do problemów skórnych mamy przewagę nad klasyczną kosmetologią ukierunkowaną tylko na jeden problem. 

Być może właśnie zastanawiasz się, dlaczego? Po co analizować wyniki badań, dietę i aktualne samopoczucie…jeśli „tylko” chcemy pozbyć się uporczywego trądziku, czy też stale pojawiających się przebarwień? 

Aktualne badania naukowe dowodzą, że na stan skóry ma wpływ między innymi mikrobiom skóry, ponadto istnieje wzajemne oddziaływanie w organizmie na „osi jelita-mózg- skóra”. Zatem na stan skóry mają wpływ między innymi dieta, stosowane kosmetyki, stan zdrowia całego organizmu, aktywność fizyczna, aktualna kondycja skóry, środowisko w jakim żyjemy, czy też stan psychiczny. 

Przygotowując się do konsultacji holistycznej w Angel Clinic Kraków pamiętaj o zabraniu:

  • aktualnych badań krwi (morfologia, TSH),
  • listy zażywanych leków oraz suplementów,
  • listy stosowanych kosmetyków. 

Wszystkie szczegóły związane z konsultacją holistyczną w Angel Clinic znajdziesz na https://angelclinic.pl/konsultacje/

Najbliższą wizytę na konsultację holistyczną do kosmetologów Angel Clinic zarezerwujesz na 

https://booksy.com/en-pl/166552_angel-clinic_medycyna-estetyczna_8820_krakow