dermatolog

Konsultacja  dermatologiczna

W Angel Clinic konsultacja lekarska przeprowadzana jest przez lekarza dermatologa – lek. Kamilę Migacz-Gruszka. W trakcie wizyty lekarz udziela konsultacji pacjentowi, dokonuje badania zmian przy użyciu dermatoskopu, stawia diagnozę, oraz ustala właściwą terapię.

Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej wraz z planem zabiegów

W Angel Clinic konsultacja z zakresu medycyny estetycznej przeprowadzana jest przez lekarza dermatologa – lek. Kamilę Migacz-Gruszka. W trakcie wizyty lekarz udziela konsultacji pacjentowi, przedstawia możliwości zabiegowe oraz ustala plan zabiegowy. Konsultacja poprzedzająca zabieg z zakresu medycyny estetycznej, odbywająca się w tym samym dniu jest bezpłatna. 

Konsultacja kosmetologiczna

W Angel Clinic konsultacja kosmetologiczna przeprowadzana jest przez naszych kosmetologów. W trakcie wizyty dokonywana jest analiza stanu skóry, a następnie kosmetolog dobiera odpowiednie zabiegi z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Ustala także 14 dniowy plan pielęgnacji pozabiegowej lub przeprowadza dokładną analizę kosmetyków używanych w codziennej pielęgnacji ustalając indywidualny plan pielęgnacyjny.

Konsultacja kosmetologiczna z analizą skóry Observ 520x

W Angel Clinic konsultacja kosmetologiczna przeprowadzana jest przez naszych kosmetologów. W trakcie wizyty kosmetolog dokonuje analizy stanu skóry najnowszym urządzeniem Observ 520x. Ponadto przeprowadza dokładną analizę kosmetyków używanych w codziennej pielęgnacji oraz dokonuje doboru odpowiednich preparatów do pielęgnacji domowej kierując się obecnym stanem skóry pacjenta oraz indywidualnymi preferencjami.

female with wings posing in studio
Karolina_Goździewska

Konsultacja żywieniowa

Angel Clinic konsultacja żywieniowa przeprowadzana jest przez mgr Karolinę Goździewską.

Przed wizytą w Gabinecie Dietetyka, przygotuj :

  • Zanotowane 3 dni codziennego jadłospisu. W notatce uwzględnij ilość wypijanych płynów i ich rodzaj (dane orientacyjne).
  • Aktualne wyniki badań : morfologia z rozmazem, glukoza, kreatynina, TSH, lipidogram, CRP, badanie ogólne moczu. Wykonane najpóźniej 3-4 miesiące wstecz.
    Jeśli posiadasz inne, specjalistyczne wyniki badań laboratoryjnych, zabierz je ze sobą na spotkanie.
  • Listę na stałe przyjmowanych leków a także suplementów diety (jeśli stosujesz).

Spotkanie trwa 50-60 minut. Analizujemy wspólnie Twoje nawyki żywieniowe, wyniki badań a także omawiamy dalsze cele współpracy.

Indywidualna współpraca z Dietetykiem klinicznym w Angel Clinic uwzględnia historię medyczną Pacjenta (zdiagnozowane jednostki chorobowe) a także szerokospektralną edukację żywieniową i dietoprofilaktykę chorób.

Choroby jakimi zajmuje się Dietetyk kliniczny w Angel Clinic to: choroby skóry, choroby przewodu pokarmowego, alergie pokarmowe, choroby autoimmunologiczne, choroby tarczycy.

W Angel Clinic pracujemy w duchu holistycznym. Każdy z naszych specjalistów posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w pracy z pacjentem, dlatego na każdego patrzymy indywidualnie a zarazem całościowo. Plan terapeutyczny ustalamy na podstawie analizy dotychczasowej pielęgnacji, stanu zdrowia, zażywanych leków/suplementów oraz indywidualnych upodobań. Między innymi dlatego po rezerwacji wizyty prosimy o wysłanie na e-maila zdjęć stosowanych kosmetyków, suplementów, leków, aktualnych badań krwi (jeśli były wykonane) oraz zdjęć twarzy, ciała.

SKONSULTUJ SIĘ Z NAmI

W Angel Clinic zadbaliśmy o każdy szczegół, który sprawi że poczujesz się anielsko w naszych gabinetach. Na bieżąco śledzimy trendy oraz wszelkie nowinki technologiczne, dzięki czemu sukcesywnie wdrażamy je w naszej klinice. Tym samym oferujemy najwyższy poziom bezpiecznych i skutecznych usług.