Dlaczego My?

Angel Clinic to nowoczesna klinika kosmetologii i medycyny estetycznej mieszcząca się w samym sercu Krakowa.
Stworzyliśmy przestrzeń pełną piękna i pasji, w której każdy może liczyć na zespół kosmetologów, lekarzy i dietetyków
wykonujących swoje zawody z pełnym zaangażowaniem.

W Angel Clinic zadbaliśmy o każdy szczegół, który sprawi że poczujesz się anielsko w naszych gabinetach.
Na bieżąco śledzimy trendy oraz wszelkie nowinki technologiczne, dzięki czemu sukcesywnie wdrażamy je w naszej klinice.
Tym samym oferujemy najwyższy poziom bezpiecznych i skutecznych usług.

NOWocZESnE
GABInETY

Nasze doświadczenie sięga 2005 roku, kiedy to otworzyliśmy nasz pierwszy gabinet kosmetologii profesjonalnej w Krakowie. Na przestrzeni lat poszerzaliśmy swoją wiedzę i umiejętności, którymi teraz możemy się z Wami dzielić w Angel Clinic.

U nas każdy pacjent czuje się bezpiecznie – przed planowanym zabiegiem przeprowadzamy konsultację oraz wykonujemy próby, na podstawie których decydujemy wraz z pacjentem o możliwości wykonania konkretnego zabiegu.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Angel Clinic tworzą pasjonatki kosmetologii, dermatologii, dietetyki i naturalnego piękna, kobiety o niesamowitej energii i wiedzy, którą chcemy dzielić się z Wami w Angel Clinic.

Barbara Lenart

Założycielka Angel Clinic

Ukończyłam dwa kierunki studiów i przez wiele lat zajmowałam się prowadzeniem firm o różnym profilu działalności. Dwie dekady temu otworzyłam jeden z pierwszych gabinetów depilacji laserowej w Krakowie. Po latach doświadczeń stworzyłam wyjątkowe miejsce, którym chciałabym się z Wami podzielić. Prywatnie jestem mamą Natalki i Leli oraz owczarka Lucyfera. Angel Clinic dołożę wszelkich starań aby każdy odnalazł coś dla siebie w naszym małym raju.

Barbara Lenart
Kamila Migacz-Gruszka

lek. Kamila Migacz-Gruszka

Dermatolog, lekarz medycyny estetycznej w Angel Clinic

Dyplom lekarza uzyskałam w 2016 roku, kończąc z wyróżnieniem Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie pracuję w Oddziale Klinicznym Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, prowadzę działalność dydaktyczno-naukową oraz jestem w trakcie studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), European Academy of Dermatology and Venereology (EADV) oraz International Dermoscopy Society (IDS). Na swoim koncie posiadam liczne publikacje naukowe swojego autorstwa oraz współautorstwa. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej, co potwierdzam licznymi dyplomami, certyfikatami oraz rosnącym gronem w pełni usatysfakcjonowanych pacjentów. Praca jest moją pasją, a swoich pacjentów traktuję tak, jak sama chciałabym być traktowana.

booksy
Umów wizytę
Znany Lekarz
Umów wizytę

Justyna Rams

Kosmetolog w Angel Clinic
Jestem absolwentką studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Kosmetologia. Jestem propagatorką holistycznego podejścia do pacjenta, w swojej pracy szczególnie koncentruję się na najwyższej jakości oraz bezpieczeństwie przeprowadzanych zabiegów. Uczestniczę w licznych szkoleniach z zakresu zdrowia i urody, co sprawia, że wykorzystuję najnowszą wiedzę i umiejętności z obszaru kosmetologii w codziennej pracy. W Angel Clinic specjalizuję się w zabiegach mezoterapii i laseroterapii. Prywatnie jestem pasjonatką podróży oraz muzyki.
booksy
Umów wizytę
Justyna Rams
Agata Wianecka

Agata Wianecka

Kosmetolog w Angel Clinic
Nazywam się Agata Wianecka, jestem studentką Kosmetologii. Prawie od 3 lat pracuję w branży Beauty. Zajmuję się głównie zabiegami pielęgnacyjnymi na twarz, ale wśród usług które oferuję jest również depilacja laserowa/woskowa, stylizacja brwi i rzęs oraz stylizacja paznokcie. Docelowo kształcę się w kierunku kosmetologii holistycznej – ponieważ w mojej pracy jako kosmetologa nie tylko ważne jest powierzchowne rozwiązywanie defektów skórnych, ale odkrywanie przyczyny ich powstawania, aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt. Mimo mojego młodego wieku posiadam bardzo duże doświadczenie zawodowe, które zawdzięczam mojej ciągłej chęci rozwoju, licznym szkoleniom oraz determinacji w dążeniu do określonych celów zawodowych. W pracy zachowuję pełen profesjonalizm, a także dbam o indywidualne podejście do każdego klienta, tak aby mógł poczuć się wyjątkowo.
booksy
Umów wizytę

Kinga Pawlina

Mgr Fizjoterapii
Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia z ponad 3 letnim doświadczeniem. W swojej codziennej praktyce wykorzystuje wszelakie techniki z zakresu terapii manualnej, powięziowej oraz masażu tkanek głebokich. Specjalizuję sie również w masażu Kobido wraz z kinesiotapingiem, masażach antycelulitowych oraz relaksacyjnych. Nieodzownym elementem w mojej pracy jest indywidualnie podejście do każdego pacjenta, co uskutecznia proces terapii. W swojej praktyce staram się nieustannie uczestniczyć w licznych kursach poszerzających moja wiedze i możliwości.
booksy
Umów wizytę
Kinga Pawlina
Aleksandra Pelczar

Aleksandra Pelczar

Mgr Dietetyk
Jestem dyplomowanym dietetykiem studiów magisterskich Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego CM. Jestem psychoterapeutą w trakcie szkolenia – w ubiegłym roku rozpoczęłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim. Niezbędne doświadczenie zdobyłam podczas zajęć klinicznych na oddziałach szpitalnych, wielu praktykach w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, pracy jako dietetyk na oddziale chorób wewnętrznych, a także pracy w prywatnej poradni dietetycznej. Wyróżniam się indywidualnym podejściem a moim celem jest pomoc pacjentom w osiągnięciu ich celów zdrowotnych, niezależnie od tego, czy chodzi o utratę wagi, przybranie wagi, wsparcie dietetyczne w określonych jednostkach chorobowych lub po prostu poprawę ogólnego samopoczucia. Jako specjalista w dziedzinie żywienia, stale rozwijam swoją wiedzę uczestnicząc aktywnie w wielu szkoleniach oraz śledząc badania naukowe. Jestem autorka publikacji naukowych zarówno w języku polskim jak i angielskim.
booksy
Umów wizytę

Natalia Markiewicz

Jestem studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Branża beauty to mój zawód i pasja. Uwielbiam
swoją pracę bo każdy zasługuje, żeby lepiej poczuć się we własnej skórze. Moje hobby to jazda konna
i rysowanie. Biegle mówię po angielsku.

booksy
Umów wizytę
Natalia Markiewicz
4U6A1185k-6

Tomasz Trzaska

Masażysta w Angel Clinic
Jestem dyplomowanym masażystą. W swojej pracy wykorzystuję techniki masażu klasycznego, sportowego, biurowego oraz relaksacyjnego. Wykonuję również masaże ujędrniające, antycellulitowe jak również masaż kobiet w ciąży. Od dziecka sport jest moją pasją. Wyznaję zasadę, że ciało ma być przede wszystkim sprawne, zdrowe, a ładna sylwetka to efekt uboczny treningu. Prywatnie uwielbiam jazdę na motocyklu, pływam na wakeboardzie, kitesurfingu, chodzę po górach oraz jeżdżę na rowerze.
booksy
Umów wizytę